Otrdienas pārdomas

Iepriekš minēju, ka mājasdarbu atlikšana norit pilnā sparā. Īsumā – vakar vakarā pusotru stundu paniekojos, līdz sapratu, ka pārāk nāk miegs, jo sāku mēģināt kompilatora kļūdu novērst, saglabājot failu vairākas reizes pēc kārtas un kompilējot atkal. No rīta ar svaigiem spēkiem pirmo divu lekciju laikā novedu līdz galam ar veselu divu stundu rezervi, līdz ar to atlika pat laiks ar zaķīti šaut pa pirkstiem.

Mājupceļā trolejbusā ievēroju vīrieti ar papīrā ietītiem ziediem, kam galvā bija aptuveni šādas austiņas ar mikrofonu, kas nebūtu nekas īpašs, ja nebūtu pēc brīža redzējis, ka no kabatas tiek izvilkts un atvērts tām pieslēgtais kasešu atskaņotājs(!), un satīta atpakaļ ārā izvilkusies magnētiskā lente. Mājās, protams, tāda ierīce mētājas, bet nespēju pat iedomāties, kad pēdējo reizi būtu redzējis kādu to lietojam.

Šodien draugos vēstulē saņēmu aicinājumu iedot savu telefona numuru, lai man varētu piezvanīt darba piedāvājuma sakarā. Norādīju, ka mājaslapā aprakstītais īsti neinteresē un iedevu paziņu, kam interesē vairāk, kontaktus, taču saņēmu jau uzstājīgāku atbildi, ka lapā piedāvājuma nav, bet par manis minētajiem cilvēkiem neko nezina (nenāktu par sliktu uzzināt, ne?), turklāt vēstulē ieraudzīju “???” teikuma beigās un “:)” pēc paraksta. Nice try.

Vēl īsumā: šodien parādās siltuma aizmetņi centrālapkures radiatoros (par spīti paziņojumam par 4200Ls mājas parādu), es nedrīkstot teikt “nu nu?”, jo šāda frāze ir aizņemta, un bonusā – meklējot austiņu attēlu, atradu praktisku pielietojumu ausu tuneļiem.

Iedrukāts iekš Tāpat vien ar birkām , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

2 sakāmie par Otrdienas pārdomas

  1. Doktors Streindžlovs teica:

    Ausu tuneļu pielietojums ir wtf. Pa kurieni klejojot, tādas lietas var atrast?

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase