Déjà vu

Dienā, kad pēc 03:59:59 seko 03:00:00, un lielākā daļa cilvēku guļ, nevis skatās Chuck, notiek visādas interesantas lietas.

Piemēram, Skype jaunas ziņas turpmāko stundu parādās nevis apakšā, bet pa vidu. Tāpat ir jāpievērš uzmanība tam, vai dažādos forumos laikus rāda pareizi, jo ne visur automātiski tiek ņemts vērā vasaras laika stāvoklis, vai arī pats jau iepriekš esi nepareizi salicis laika zonas un ķekšus.

Mani gan šis vairs īsti neskar, bet atceros, ka savulaik bija ķēpa ar to, ka, ja datorā pārmaiņus lieto gan Windows, kas BIOS pulkstenī glabā vietējo laiku, gan GNU/Linux, kam labāks šķiet Griničas laiks, bet principā ir vienalga, līdz ar to lietots tiek pirmais variants, tad gadās, ka abas operētājsistēmas grib pulksteni pagriezt, un jāuzmanās, lai nesanāk to tiešām arī izdarīt divas reizes, kā man tas reiz gadījās.

Izskatās, ka būs arī blociņa uzstādījumos jāiemet aci, jo šobrīd redaktora apakšā rakstīts “Draft saved at 4.28.”, kas galīgi nevar būt taisnība.

Iedrukāts iekš Kompīši ar birkām , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

Viens sakāmais par Déjà vu

  1. Miķelis teica:

    Likās, ka to viņi 4. skype būs salabojuši, bet še tev..

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase