Ceturtdienas pārdomas

Interesanta diena, ļoti bagāta visādu notikumu. Līdz ar to jātop ierakstam, bagātam visādu domu.

Vispirms jau sniedziņš no rīta, lai arī nebija visai negaidīts pārsteigums, tomēr iepriecināja. Nācās beidzot no saviem mīļākajiem apaviem, kas kopš Spēka un jaudas nebija birsti redzējuši, tika attīrīti no smiltīm, tiesa gan, vēlāk secināju, ka vajadzēja vēl arī skujas izkratīt kārtīgāk, vienubrīd sāka durties kājās.

Šo apavu sakarā man jau kādu laiku ir liela sāpe. Manu modeli – Hi-Tec Sierra V-Lite Trail Low jau kādu laiciņu vairs neražo, pat attēlu internetā atrast ir problēmas, atradu vien maziņu bildīti ar sieviešu modeli citā krāsā. Nav brīnums, jo tika pirktas četrus vai pat piecus gadus atpakaļ, dodoties kāpelēt pa Polijas Tatriem (augusta vidū uzrāpos līdz melnai sniega kaudzei!). Patīk daudz labāk par visādiem ziemas zābakiem, jo ir ērtas, nav smagas, neslīd[ēja] sniegā (šodien pārliecinājos, ka zole tiešām padilusi pamatīgi), turklāt svarīgākais – var iebrist līdz potītēm peļķē un tā būs pie kājas ne tikai burtiskā nozīmē. Esmu vairākas reizes šoruden mēģinājis gan apavu, gan sporta preču veikalos atrast ko līdzīgu, bet, kā jau pārsvarā man gadās iepērkoties, nevaru sameklēt tīkamu modeli – vai nu neizskatās gana nopietni, vai arī ir augstā potīte, ko es īsti nevēlos. Teju vai šķiet, ka jāpasūta no eBay…

Atpakaļ pie patīkamākām lietām – Datubāzēs II iepriekš piesolītais varbūtējais kontroldarbs tomēr nebija šodien, un varbūt būs nākamnedēļ. Lekcijas laikā izlasīju RRenāra sāpi par pazaudēto blociņu, ejot laukā no auditorijas, kursabiedrs pievērsa uzmanību uz pasniedzēja galda stāvošajam blociņam ar intel inside uzlīmi. Joka pēc piezvanīju Renāram – īstais!

Kā jau parasti ceturtdienās, pusdienas ēdu Pelmeņos, šoreiz kaut kā gadījās mazliet pārcensties (~400g pelmeņu un ~260g rosoliņš), bet galu galā tomēr varonīgi izcīnīju uzvaru. Atceļā uz darbu redzēju pavisam jokainu cilvēku – melnbaltos zābakos, kas man atgādināja kaut ko starp gumijniekiem un motokrosa zābakiem, un ar slēpošanas brillēm uz acīm. Snieg taču! :)

Darbā beidzot uzvarēju cīņā ar Oracle datubāzi. Tā es gan jau kādu ceturto reizi domāju, bet izskatās, ka šoreiz tiešām būs. Un pēc vakar atšifrētās mīklainās kļūdas, ko neviens nopietni nebija izpētījis kopš jūlija, esmu uz viļņa un šodien vēl divas pieteicu.

Šodienas muzikālais atradums ir divas dziesmiņas par emo ballīti un par japāņu kalponi.

Sasnigušais sniegs mazliet apgrūtināja ieceri sestdien pabraukt ar riteni, jo ziemas riepas ir pasūtītas, bet līdz sestdienai varētu nedabūt (brālis tikko teica, ka šodien pa dienu esot bijušas Polijā), tomēr no rīta iedomājos, no kā varētu aizņemties. Piedevām ieinteresēju vienu kursabiedru un šķiet, ka otrs arī tikko izlēma piedalīties.

Hello nerds. Look at your keyboard, now back to me, now back at your keyboard, now back to me. Sadly, it’s infected with bacteria, but if you stopped washing your hands, it could be a lot worst. Look down, back up, where are you? You’re still at your desk reading this shit. What’s on your hand, back at me. I have it, the solution to your storage problems. Look again, the bacteria are now data. Anything is possible when you stop bathing. I’m a trojan horse.

Komentārs pie raksta Slashdotā par datu glabāšanu baktērijās izraisīja kārtējo smieklu lēkmi. Tiem, kas neatpazīst vai nesaprot, kas tur smieklīgs, iesaku vispirms taisnā ceļā doties uz populārāko Old Spice video un pēc tam apskatīt arī visus pārējos.

Jau kādu laiciņu nesanāk uzvarēt cīņā ar iesnām un klepu. Šodien interesants pavērsiens – pāris dienas aizkritušo ausi izdevās dabūt vaļā, tad aizgāja ciet abas ausis un kādu mirkli viss bija dikti kluss, bet tagad šķiet, ka kārtībā ir abas.

Barona ielā pie EVF redzēju vienu aiz otra stāvam veselus divus mazliet apsnigušus Hummer. Ja nu gadās iesprūst. :)

Dienas vārds – “quiesce”. Latviski, manuprāt, būtu “pieklust”.  Izlasīju tādu Oracle datubāzes apkalpošanas rīku dokumentācijā. Ja tā padomā, patiesībā jau loģiski – no “quiet”.

Iedrukāts iekš Sāpe, Tāpat vien ar birkām , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

Viens sakāmais par Ceturtdienas pārdomas

  1. Pingback: Piektdiena ir klāt! « RRenārs

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase