Mandarīnu laiks

Sāku ēst pēc piektdienas balles man žēlīgi atstātos mandarīnus un atcerējos, ka gribēju mazliet padrukāt burtiņus par ballēm, slidošanu un vēl šo to.

Balle kopumā šķita great success. Pasākums acīmredzot bija gana labi izreklamēts, jo cilvēku bija daudz, vismaz Picasa atpazina ļoti daudzas sejas, kurām vārdus es piekārtot īsti nespēju. Kā jau ierasts, arī šoreiz ballē skraidīju apkārt, žilbinādams visus ar [svešu] fotoaparātu, bet pārmaiņas pēc arī pats tiku biežāk bildēs, jo Viszinis šoreiz bija paņēmis veselus divus – vienu sev, vienu man un mazliet arī Putnam, kurš Fotografēšanas I ik pa brīdim dīca “Eeeeuuu nu ieeeedod vēl divas reportāžas nobildēt!”, taču pārsvarā bildēja kārtējo portretu. Šādas tādas bildītes var redzēt lielākajā oranžajā portālā, tuvāko dienu laikā jāsaņemas arī atlasīt bildes galerijām foršākajā oranžajā portālā.

Uz rīta pusi papildināju arī kūku kontu – šobrīd uzkrātas, šķiet, veselas trīs. Par vienu noteikti derētu atgādināt, kamēr pašam nav vēl aizmirsies…

Tā kā balles dress code bija pasaku tēli, tad nācās izdomā, kā ātri un ērti tikt ar šo nosacījumu galā. Mazliet padomājot, nonācu pie secinājuma, ka es pavisam vienkārši varu uzradīt sev vairākus un vakara gaitā viegli maināmus(!) tēlus – atliek vien piespraust kartīti ar vēlamo attēlu. Pasēdēju internetos un uztapa šādi astoņi tēli, kas vakara gaitā izpelnījās citu atzinību:Pats biju paķēris līdzi divus badžus (kāds var ieteikt sakarīgu nosaukumu latviešu valodā tam piespraužamajam plastmasas štruntiņam?) un Kirils pēc mana ieteikuma bija paņēmis vēl divus, padalījos ar saviem tēliem arī ar citiem.

Spītīgi uz jautājumu, kur dabūju savu trollface, atbildot “Internetā!”, galu galā izdzirdēju prieka vēsti, ko diemžēl iepriekš biju palaidis garām – kobriki ir dzīvi! Pašmāju komiksam, ko savulaik biju iecienījis tādā pat līmenī kā xkcd un Cyanide&Happiness, tādēļ nebiju ielicis RSS lasīklī, pavasarī jaunumi parādījās arvien retāk, un jūnijā apsīka pavisam, tādēļ pārstāju apmeklēt. Tomēr jau augustā atsāka regulāri parādīties jauni komiksi – būs jāseko līdzi cītīgāk! Kaut vai tāpēc, lai nepalaistu garām to brīdi, kad kāds atsauksies uz aicinājumu iedziedāt “Es skrienu” pupiņu valodā.

Jau trešo sestdienu pēc kārtas esmu izgulējies tā kārtīgi – līdz sešiem vakarā. Tomēr tas bija gana laicīgi, lai vakarpusē pievienotos ģimenei un aizbraukt līdz Ogres ledus hallei paslidot. Mazliet vilšanās gan sagādāja fakts, ka cilvēku tik maz (kad ieradāmies, bija divi hokejisti un kādi pieci slidotāji, pēcāk vēl daži parādījās), ka stundas vietā varējām paslidot vien 20 minūtes, taču ar to patiesībā pirmajai reizei pēc liela pārtraukuma – šķiet, ka gandrīz pusotrs gads pagājis, kopš apsīka slidošana teju katru nedēļas nogali – bija diezgan, lai kaut cik atgūtu iemaņas turēties kājās un tikt uz priekšu. Beidzot uzasināto slidu priekšrocības īpaši novērtēt gan nesanāca, jo ledus bija jau krietni noslidināts un nelīdzens, bet gan jau kādu vakaru sanāks arī kārtīgāk izslidoties. Varbūt jāierosina kāds kolektīvais apmeklējums. :)

P.S. Ja īpaši negribas mandarīniem plēst vaļā mizu ar pirkstiem (salien zem nagiem utt.), gana labi noder skrūvgriezis, ja, protams, tāds glabājas parocīgā vietā. Man glabājas. :D

Iedrukāts iekš Tāpat vien ar birkām , , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

2 sakāmie par Mandarīnu laiks

 1. Doktors Streindžlovs teica:

  Kāpēc tev ir trīs kūkas? (as in, ja tās ir citiem dāvināšanai, tad kāpēc vēl neesi uzdāvinājis, un, ja pašam ēšanai, tad kāpēc vēl neesi apēdis?)

  • Pēteris teica:

   Ar tām kūkām ir līdzīgi kā ar naudu bankā – kūkas ir virtuālas līdz brīdim, kad tās saņemu.
   Un man kūkas ir tāpēc, ka esmu jauks.

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase