Svētdienas rīts

Atsaucu iepriekšējā ierakstā pausto sāpi. Paldies (pieteikšanās secībā) Zanei, Ievai, Vijai un Artim par lielisko vakaru.

Visi līkumi bija manējie, savukārt šis mazais gabaliņš ar kājām pa jūras krastu aizņēma aptuveni pusstundu. Ne gluži jūra līdz ceļiem, bet sniedziņš gan, un vēl mazliet augstāk pat. Ja šķiet, ka Rīgā ielas slikti tīra, tad Jūrmalā ir sliktāk. Bulduru un Dzintaru prospektos, kur vasarā ir pilns ar mašīnām, vakarā izmainīties varēja teju vai tikai krustojumos, paldies jaukajiem cilvēkiem, kuru notīrītajā mājas priekšā varēju piestāt. Tiesa gan, atpakaļceļā ieraudzīju, ka nākamajā kvartālā iela pie kaut kāda būvlaukuma ir vēl labāk notīrīta, bet es jau biju gana izmisis, lai brauktu iekšā pirmajā kaut cik derīgajā vietā.

Vēlāk kopīgi dzerot tēju un skatoties vienu filmu un daļēji noguļot otru filmu, visu laiku prātā stāvēja teiciens “kā iesāksi Jauno gadu, tā arī pavadīsi”, kas Arta gadījumā varētu būt visnotaļ jautri, ņemot vērā neviltoto prieku par iespēju iemēģināt svārkus, kamēr bikses žūst.

Iedrukāts iekš Tāpat vien. Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

3 sakāmie par Svētdienas rīts

 1. Mr. KKK teica:

  Lai nonāktu situācijā, kur izmainīties var tikai krustojumos or smth, nevajag braukt līdz Jūrmalai, pietiek ar Purvciemu vai Pļavniekiem, vai jebkuru citu vietu, kur ir mazas ieliņas starp mājām. Kur sniegs tiek [ne]tīrīts tieši tāpat.

  • Pēteris teica:

   Nezinu, vai ir korekti salīdzināt mazas mikrorajonu ieliņas ar vienu no trim ielām, kas nodrošina satiksmi “garenvirzienā” joslā starp dzelzceļu un kāpām.

 2. Laura teica:

  A man patīk sniedziņš :) vienīgi musīši sāp pēc tam, kad 2 stundas padarbojies ar sniega lāpstu, lai varētu izbraukt no mājas ārā. Bet tā vispār arī ierakušos mašīnu stumt ir jautri un izvārtīt un sapikot suni sniegā arī ir forši. Pat, ja viņa nogrūž mani sniegā :)

  Vienīgi sesija traucē izbaudīt visus priekus :(

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase