Optimisms

Tā kā sesijas laikā un arī mazliet pēc tam bija šis tas, par ko būtu vērts ko uzrakstīt, bet laiks un motivācija nekad nenāca reizē, tad gribēju sagaidīt kādu gana pozitīvu domu, ar kuru atsākt, taču nesanāca. Tad nu jāraksta vien par ķibelēm uz ceļa.

Jāsāk droši vien ar svētdienas vakaru. Aizbraucu pēc pāris skrūvītēm un pievērsos arī citiem sīkumiem, kas gaidīja savu novēršanu, nomainīju bremžu spuldzīti, kas arī neiztika bez kurioza – ceļā uz benzīntanku pēc jaunas spuldzes nebiju ielicis veco, izdegušo kārtīgi ligzdā,  līdz ar to nācās -15°C ķerties pie uzgriežņu atslēgas un skrūvēt nost lukturi, lai izkratītu laukā. Toties pazuda visādi brīdinājumi par bremžu gaismām. Turklāt dabūju vēl lieku avārijas gaismu slēdzi, ko var jaukt ārā un izpētīt, kā novērst nefiksēšanos.

Šis vakars savukārt bija pilnīgs pretstats. Sadomāju pašļūcināties pa sniegainākiem ceļiem ar “asti” aizmugurē, gluži kā Ziemassvētku iepriekšvakarā, taču beigas izvērtās visnotaļ dramatiski – RRenāram nesen krietni mierīgāk gadījās. Kādā brīdī tika konstatēts, ka kreisā aizmugurējā riepa ir atkal nolaidusi gaisu (un es jau cerēju, ka ventiļus pēc iepriekšējās reizes salaboju…), un “astei” sazin kā izdevās pārtvert sev pa priekšu ripojošu dekoratīvo disku. Pēc pāris neveiksmīgiem mēģinājumiem atvērt piesalušo bagāžnieku, nolēmu būt optimists un lēnītēm aizripot līdz tuvākajam benzīntankam, kurā 100% jābūt gaisa sūknim. Tomēr optimismam nebija pamata, un strauji pazuda atlikušais gaiss, un pusceļā nācās apstāties, lai secinātu, ka no riepas palicis vien aptuveni kas šāds:

Tad nu nekas cits neatlika kā vēl kādas pāris minūtes neveiksmīgi pamocīties ar bagāžnieka atvēršanu, tad atmest tam ar roku un, nolaižot sēdekļus, noskrūvēt un/vai izņemt visu, kas traucē atvērt rezerves riteņa nodalījumu. Toties tagad pie mājas mašīna gozējas ar veselu vienu OEM lieto disku ar mazliet augstāku vasaras riepu.

Jācer, ka līdz nedēļas nogalei izdosies šo bēdu atrisināt. :) Eh, un visa šī dēļ nāksies rīt darbā rītu pavadīt bez skaņas, jo austiņas atnesu mājās labošanai, bet diennaktī ir tik vien stundu, cik ir.

Iedrukāts iekš Auto, Sāpe ar birkām , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

4 sakāmie par Optimisms

  1. Miķelis teica:

    izskatās pēc ruletes

  2. Ieva teica:

    wow. riepa tiešām izskatās iespaidīgi :D

  3. Pingback: Wheels of steel | Pētera blociņš

  4. Pingback: Šodien ārā saulains laiks | Pētera blociņš

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase