Wheels of steel

Piektdienas vakars strauji tuvojas, bet caur galiem pirmdienas ķezai risinājumu sameklēt pietiekami ātri nesanāca, tādēļ iebakstīju internetā attiecīgo riepas modeli un izmēru (Gislaved Nord Frost 3 195/55R15, ja nu kādam dikti interesē), un galu galā atradu tīri jauku katalogu e-riepa.lv, kur bija gandrīz tas, ko meklēju – riepas modelī trijnieka vietā divnieks, un vēl saspraustas radzes iekšā.

Tā nu mazliet agrāk finišēju darbadienu un lēnā garā aizripoju līdz e-riepa aka Berģu Riepas (pretī Brīvdabas muzejam), un uzprasījos uz abu aizmugurējo riepu nomaiņu (pa vienai nepārdeva, ja krājumos ir pa pāriem) un piedevām vēl priekšējo riteņu balansēšanu pie reizes. Galu galā izmaksas sanāca 2x11Ls par riepu pāri un 8Ls par darbu, jeb 30Ls. 5Ls/gab par ventiļu micītēm priekšējām riepām, protams, nebija nopietni. :) Savukārt ieguvu riepas, kas, šķiet, būs pietiekamas ne tikai līdz pavasarim, bet arī nākamajai ziemai, kā arī labu mācību par optimismu.
Servisa darbinieki arī pacentās sasmīdināt ne pa jokam. Kad cēlu no bagāžnieka laukā saplēsto riepu, viens no tiem uzmeta tai aci un priecīgs sauca kolēģim: “Е-е, Арвис, иди сюда, тут склеить надо!” (“Eu, Arvi, panāc šurp, te salīmēt vajadzēs!”) Es pats sākumā biju mazliet neizpratnē, taču, kad Arvis pienāca, ieskatījās bagāžniekā un, ne vārda neteikdams, pagriezās un aizgāja prom, izplūdu smieklos kopā ar asprātīgo autoru.

Atliek vien cerēt, ka līdz pavasarim vienīgās pārdomas riepu sakarā būs par to, kādus diskus un riepas iegādāties vasarai. :)

Iedrukāts iekš Auto ar birkām , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

3 sakāmie par Wheels of steel

 1. Artis teica:

  Ha-ha! Jā, tur vajadzētu kādu duci superlīmes tūbiņu. :D

 2. es teica:

  Gislaved – nu tas i lab’, tas ir lab’.

  • Pēteris teica:

   Zviedri gan jau ziemas riepas ražot māk. Jāsaka gan, ka neko konkrētu par šo firmu nezinu, meklēju vienkārši tādas kā iepriekšējās.

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase