Atziņas

Kāda ir varbūtība, ātri ejot pa ielu no Nacionālā teātra līdz Raiņa bulvārim 19 un no Nacionālā teātra līdz  Raiņa bulvārm 29 (kopumā ap 25min), satikt kādu pazīstamu cilvēku? Izrādās, ka diezgan liela – šodien satiku veselas piecas reizes, pie tam pirmo no tām – Ilmāru no Alfas, ko nebiju redzējis gadus trīs vismaz.

Pusdienās izmēģināju Latburgeru. Jutos visnotaļ izsalcis, tādēļ izvēlējos lielāko – Latgales – burgeru, un vēl kartupeļus. Kopumā – diezgan patīkami, vismaz ēdiena ziņā – šķita sulīgs un ne visai trekns. Savukārt vieta gan visnotaļ īpatnēja – klubs. Acīmredzot esmu pārāk maz ēdis, sēžot dīvānā, mazais galdiņš šķita diezgan neērts. Pēc tam vēl izlēmu pa ceļam Rimi ieiet pēc ierastajām siera bulciņām (trāpīju uz ļoti siltām!) un 7Up bundžas.

Atkal pieteicos kā RMF specsemināra protokolētājs, vismaz būs kāda motivācija padomāt arī par uzdevumiem citos viņa kursos. Piedevām būtu jauki arī salabot iepriekšējā reizē Dia meillistē atrastos objektus galīgo automātu attēlošanai, lai gan jau tagad šaubos, ka sadūšošos to darīt.

Šonedēļ radās visnotaļ īpatnēja doma sniega sakarā, turklāt brīvdienās laika prognoze diezgan atbilstoša. Taču par to šoreiz nerakstīšu, jārealizē un tad varēs uzrakstīt pārdomas. :)

P.S. Pierakstīju, ja nu SP sēdes protokolā tas tomēr neparādās – Laura izteica viedokli, ka Zviedrim ir garš. I wonder… Turklāt tas tika teikts, runājot par to, kāpēc vajadzīgs dīvāns.

P.P.S. Kārlis par slepeno informāciju pajautāja, vai protokolēt, izrādījās, ka nē. Tā kā iepriekšējā piebilde varētu izrādīties derīga.

P.P.P.S. SP sēde ir aptuveni viena bloga ieraksta uzrakstīšanas garumā.

Iedrukāts iekš Tāpat vien ar birkām , , , , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

6 sakāmie par Atziņas

 1. Doktors Streindžlovs teica:

  Pēter, es jau teicu, ka nevēlos ne rakstīt, ne domāt par to, kas Zviedrim cik garš vai īss. Rezultātā tas arī protokolā nebūs.

 2. Uģis teica:

  Vai tad MZ … garums ir slepens?
  Oficiāla DF SP iekšējā lieta :D

 3. Art teica:

  Bezmaksas kartupeļi.

 4. Laura teica:

  kāpēc nav piemetināts sašutums par manu bojāgājušo LG kreiso vītni?

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase