Rīta stundai velokurpes kājās

Pēc divu mēnešu plānošanas un eksperimentiem dubļusargu piestiprināšanā galu galā tika izmantots KISS princips un ar fleksi piegriezti oriģinālie stiprinājumi vajadzīgajos izmēros un pieskrūvēta vēl papildus aste, līdz ar to beidzot bija iespēja atklāt šī gada velosezonu, aizbraucot brālim līdzi treniņā.

Izrādās, ka no Ķengaraga līdz Ikšķilei pie pareiza vēja virziena var aizmīties akurāt stundas laikā, un vēl stundas ceturksnis nepieciešams, lai aizbrauktu līdz veikalam “Pārogre”. Atpakaļceļš gan aizņēma ap divām stundām, jo izmetām līkumu caur Tīnūžiem, turklāt bija pretvējš, pie Dārziņiem uznāca Nespēks un pēdējos 10km domāju par siltām pusdienām. Spidometrs apgalvoja, ka nobraukti 85km, Google saka, ka 77km, grūti spriest, neesmu ziemas riepām noregulējis apkārtmēru.

Piedevām vēl nomainīju savu sarkano Logitech V450 Nano pret otrdien pastā pienākušo melno Logitech V450 Nano. :) Pat ar visu kreisās pogas slēdža transplantāciju laika gaitā bija sākusi uzvesties diezgan neparedzami (kreisais klikšķis notika vairākas reizes, neatlaižot pogu), nolēmu, ka laiks doties pensijā, atlika vien izvilkt no atvilknes jauno un pārlikt baterijas.

Iedrukāts iekš Kompīši, Velo ar birkām , , , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

Viens sakāmais par Rīta stundai velokurpes kājās

  1. Dāvis teica:

    ta šķiet ir tipiska logitech peļu vaina – man arī divām gab. tā ir…

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase