Mobilais reportieris

Visnotaļ interesanti šodien salikās viss pa plauktiņiem. No rīta aizpildīju aptauju par “Mobilo reportieri”, savukārt vakarā, braucot mājup no darba, gadījās knapi 20 minūšu laikā redzēt gana daudz interesantu lietu.

Vispirms nobrīnījos par to, cik skaļi čīkst stāvvietā pēdējo mēnešu laikā bieži manītais E38 (tiesa gan, krietni sliktāka stāvoklī kā attēlā redzamais), un, rau, netālu no stāvvietas jau bija piestājis malā un vadītājs cītīgi aplūkoja riteņus.

Otrs pārsteigums gaidīja zem Akmens tilta. Par to lai labāk runā attēli:

Nākamais pārsteigums sagaidīja pie Mola – tur kāds mainīja riteni ielas vidū:

Un galu galā pie Slāvu tilta uzbrauktuves malā stāvēja ātrās palīdzības automašīna ar ieslēgtām avārijas gaismām, tai priekšā otra, kā arī kāds džips, un starp abām ātrās palīdzības mašīnām zemē pamanīju vilkšanas trosi.

P.S. Dienas izbrīns ir par to, ka sniegs snieg sejā neatkarīgi no tā, vai eju no darba uz LU vai atpakaļ uz darbu.

Iedrukāts iekš Auto, Tāpat vien ar birkām , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

Viens sakāmais par Mobilais reportieris

  1. eses teica:

    Pār Akmens tiltu vēl nesenos laikos sanāca pāriet tieši Pārdaugava – Daugava virzienā, noejot caur attēlā redzamo tuneli; padomāju – kā reiz sen neviens nav ietrāpījis.

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase