Ολυμπία

Līdz ar vispārēju TV neskatīšanos nu jau pāris gadus (pusgada laikā, kamēr viesistabā nebija televizora, pavisam atradinājos), ik pa laikam vien noskatoties kādu sporta pārraidi, arī interese par sporta pārraidēm kaut kā ir noplakusi, it īpaši jau pašreizējā olimpiskā buma laikā, kad principā būtu jāskatās visu dienu. Pārsvarā priekšstata gūšanai atliek vien palasīt tviteri un viss ir skaidrs arī bez skatīšanās.

Tomēr latviešu sportistu sasniegumus palaidis garām neesmu — vakar trešā seta sākumā pieslēdzos pludmales volejbolam un priecājos par komentētāju ļaunajām piezīmēm, piemēram, “ĻOTI LABA SERVE [tīklā]!”. Šodien, ieraudzījis tviterī pirmās ziņas par Štrombergu, devos pie TV un cēlā palēninājumā noskatījos visu uzvaras braucienu. Uzskatu, ka to, ko bija vērts redzēt, redzējis esmu. :)

Olimpiskā tēma pie tam turpinās arī ārpus TV, šovakar jāvelk kāds sportiskāks tērps un jāiet lūkoties, kā Dace iekārtojusies pēc tam, kad aizvizināju visu viņas iedzīvi pāris kvartālus tālāk, bet rīt jau no paša rīta – FMS sporta spēles.

Iedrukāts iekš Atpūta, Tāpat vien ar birkām , , , . Ieliec grāmatzīmi uz pastāvīgo saiti.

Pateikt kaut ko

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *

*

Var lietot HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Draugiem.lv pase